I spot CivicForum.pl oraz Coltmania.pl [Bydgoszcz]

Dnia 16.09.2017 o godzinie 17.00 odbył się Spot międzyforumowy Coltmania.pl + Civicforum.pl na parkingu pod Tesco kończący się przejazdem do bydgoskiego Myślęcinka.

Mimo deszczowej pogody frekwencja dopisała, na spocie pojawiło się ponad 20 aut i ponad 30 fanów japońskiej motoryzacji. Przyjechały do nas japończyki między innymi z Piły, Chodzieży, Koronowa, Torunia i bydgoskich okolic. Reprezentowane marki to Honda, Mitsubishi, Lexus, Nissan i Mazda. Na spot przyjechała również ekipa z Japan Kingz.

Kolejna druga edycja już wkrótce - śledźcie nasze wydarzenie na facebooku, następne spotkanie odbędzie się w październiku ,na które już serdecznie zapraszamy. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać i porozmawiać oraz liczymy na co najmniej taką samą frekwencję na kolejnym spotkaniu. Fap Fap.

Z informacji jakie udało Nam się uzyskać od organizatorów spotkania będą miały swoją kontynuacje i możecie się w przyszłości spodziewać kolejnych informacji 

zdj. Piotr B.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Video

Seat Ibiza PL [Walkaround]
Nowy Seat Ibiza - mieszczuch z klasą
Skoda Citigo Walkaround
Citigo - prawie idealne auto do miasta
Toyota C-HR 2017 Walkaround
Pierwsze oględziny nowej toyoty C-HR
Renault Clio 2016 Walkaround
Kilka ujęć nowego Clio
Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro
Honda Civic X generacji

Testy aut nowych

Suzuki SX4 Scross 1.0 Boosterjet Premium

Pierwsza generacja SX4 była jakby czymś pomiędzy obecnymi kompaktowymi crossoverami a nieco mniejszymi pojazdami zbudowanymi na bazie aut klasy B. Obecna generacja SX4 ma w nazwie dodatkowo Scross – jakby dla podkreślenia swojej uniwersalności oraz zaakcentowania że mamy do czynienia z większym autem niż poprzednia generacja.

Więcej…

Testy aut używanych

Test używanych: Mazda 3 BL 2009 - 2013Mazda 3 (oznaczenie kodowe BL) miałe swój rynkowy debiut w 2009 roku. Od strony technicznej jest to dość zbliżone auto do „3” poprzedniej generacji. Stylistycznie też jet to raczej ewolucja niż rewolucja. Coś jak kolejna generacja VW Golfa. W każdym razie auto nawet dziś, osiem lat po premierze wygląda nowocześnie.

Więcej…

Aktualności i opinie

Ostatnie zmiany w przepisach prawa dot. nowych zasad przeglądów technicznych

13 listopada 2017 r. weszły w życie nowe przepisy ws. przeglądów technicznych samochodów. Działania z założenia miały ograniczyć turystykę przeglądową, a w efekcie sprawić, że na drogach będą jeździć sprawniejsze i nowsze samochody.

Skutki nowych przepisów mogą wyjątkowo dotkliwie odczuć posiadacze starszych samochodów oraz handlarze aut używanych. Zmian na pewno nie muszą obawiać się właściciele aut nowych bądź kilkuletnich, którzy dbają o auto i naprawiają usterki, zamiast je kamuflować.

Więcej…

© 2015 Napędzani Benzyną by PUSHMEDIA.. Designed By AGETHEMES
Konfiguracja i administracja Pushmedia.pl
Free Joomla! templates by AgeThemes