Przysłowie mówi, że tonący brzytwy się chwyta. Trwają konsultacje publiczne w sprawie Projektu ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Swoją opinię na temat dokumentu do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przesłała również TVP. Pomysł publicznej telewizji nie spodoba się zmotoryzowanym. W piśmie czytamy:

Video

Seat Ibiza PL [Walkaround]
Nowy Seat Ibiza - mieszczuch z klasą
Skoda Citigo Walkaround
Citigo - prawie idealne auto do miasta
Toyota C-HR 2017 Walkaround
Pierwsze oględziny nowej toyoty C-HR
Renault Clio 2016 Walkaround
Kilka ujęć nowego Clio
Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro
Honda Civic X generacji

Testy aut nowych

Suzuki Swift 1.2 DualJet 1.2 SHVS

Od dwóch generacji wstecz odbierałem Swifta jako fajny, zgrabny samochód, będący pod pewnymi względami substytutem Mini. W Końcu nadarzyła się okazja, by sprawdzić czy to prawda.

Więcej…

Testy aut używanych

Audi A6 C6 - używany luksus

Audi. Nigdy bym nie pomyślał, że kupię jakiekolwiek auto z koncernu VAG'a, bo jakoś nigdy nie byłem przekonany. W swoim życiu jednak już raz miałem taki przewrót. Nigdy nie chciałem mieć BMW, diesla i kombi. Jednym z moich samochodów był E46 320d w touringu – hattrick! Wróćmy jednak do Audi A6 C6 2004. Przez ponad rok miałem przyjemność prowadzić ten samochód, 

Więcej…

Aktualności i opinie

44 lata kultowego "Malczana"

Maluch, Malaczan, Żelazko, Fiat 126p. Dziś swoje czterdzieste czwarte urodziny w polskiej historii motoryzacji obchodzi ten mały bolid.

Więcej…

© 2015 Napędzani Benzyną by PUSHMEDIA.. Designed By AGETHEMES
Konfiguracja i administracja Pushmedia.pl
Free Joomla! templates by AgeThemes