C63 AMG - ryczący arystokrata

Arystokrata. Pomruczy Ci jak potulny kotek i zawarczy jak piękny lew, kiedy tylko tego chcesz. Długo myślałem co można napisać o aucie, które dostarcza tak MAŁO emocji. Dziwnie jest mówić o samochodzie 500 konnym, że nie robi nic. Robi. Ale to nie jest to. Piękne. Dokładki z włókna węglowego pasują tak doskonale, że zastanawiałem się, czemu Mercedes nie dawał ich w standardzie nawet jako nawet plastikowe.

Wiecie czym jest C AMG, którą jeździłem? Jednym z ostatnich fajnych Mercedesów. Ich linia z zewnątrz jest śliczna, klasyczna. Temu się nie da zaprzeczyć. Środek jednak... Te dwa wielkie tablety w E, czy S to jest przesada. Jasne, jest powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje. Dyskutuje! Dzięki temu powstają rzeczy naprawdę piękne. Styliści odpowiedzialni za wizerunek nowych Mercedesów z zewnątrz odwalili kawał dobrej roboty. Piękne linie świateł przednich, tylnych i delikatne przetłoczenia z boku samochodu powodują, że to auto chcą się wyróżniać, tego nie robi. To jest sztuka! 

Napisałem, że nie ma emocji w tym samochodzie. To nie jest totalne darcie mordy jak w samochodach typu M4, czy Ferrari Italia. Tutaj V8 głaszcze Twoje uszy. Ryczy, ale głaszcze. Dlatego ten samochód jest tak bardzo przyjazny i się podoba.

Za: Beauty of Cars

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Video

Seat Ibiza PL [Walkaround]
Nowy Seat Ibiza - mieszczuch z klasą
Skoda Citigo Walkaround
Citigo - prawie idealne auto do miasta
Toyota C-HR 2017 Walkaround
Pierwsze oględziny nowej toyoty C-HR
Renault Clio 2016 Walkaround
Kilka ujęć nowego Clio
Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro
Honda Civic X generacji

Testy aut nowych

Test: Ford Fiesta

Ford odświeżył swojego przedstawiciela w klasie B - Fiestę. Z jednej strony jest to nowy model, z drugiej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to bardziej głęboki lifting, niż nowy model. Patrząc na stojące obok siebie auta obu generacji mamy mniej więcej takie same odczucia jakby obok siebie zaparkowały Golfy 5 i 6 generacji. Uroda nowej Fiesty to oczywiście kwestia gustu, niemniej jednak mi, zwłaszcza patrząc z profilu, auto najzwyczajniej się podoba.

Więcej…

Testy aut używanych

Test używanych: Mazda 3 BL 2009 - 2013Mazda 3 (oznaczenie kodowe BL) miałe swój rynkowy debiut w 2009 roku. Od strony technicznej jest to dość zbliżone auto do „3” poprzedniej generacji. Stylistycznie też jet to raczej ewolucja niż rewolucja. Coś jak kolejna generacja VW Golfa. W każdym razie auto nawet dziś, osiem lat po premierze wygląda nowocześnie.

Więcej…

Aktualności i opinie

Pięć dekad Polskiego Fiata 125p

Wczoraj okrągły jubileusz obchodził większy brat "Malucha". Dokładnie 50 lat temu w 1967r. rozpoczęła się produkcja modelu 125p na licencji Fiata w Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie. Tak w Polsce rozpoczął swoją historię "Duży Fiat".

Więcej…

© 2015 Napędzani Benzyną by PUSHMEDIA.. Designed By AGETHEMES
Konfiguracja i administracja Pushmedia.pl
Free Joomla! templates by AgeThemes