BMW M2 - Idealne BMW ze znaczkiem M

Jechałeś kiedyś samochodem, który robił dokładne to czego chcesz? Który nawet w trudnej sytuacji wyciągał Cię z opresji, bo nagle stwierdziłeś, że chcesz jechać w drugą stronę? To auto jest niesamowite. Jakiekolwiek dodanie gazu powoduje, że ręce stają się mokre od potu, a serce wali jak szalone.

BMW powinno w standardzie dawać chusteczki do wycierana rąk. Pierwsze kilometry to kilometry pełne pokory, nauki samochodu, porozmawiania z nim jak z kolegą i ustalenia zasad - on Ci mówi, że Cię nie zabije, a Ty to kupujesz. Wszyscy jesteście zadowoleni, bo M2 nie oszukało (o czym przekonałem się pod koniec weekendu).

Kolejne godziny i tryb Comfort już nie istniał. Jakiekolwiek dodanie gazu i zmiana biegu na wyższy powodowała tak przyjemny huk, że tak naprawdę mógłbym tylko bawić się skrzynią. Nie bez powodu za automat w tym samochodzie musimy dopłacić trochę ponad 20 tys zł.
Po dłuższej jeździe nie istniał już nawet tryb Sport. Tylko i wyłącznie Sport+.

Najprzyjemniejsza rzecz w tym samochodzie. Najmniejszy uślizg jest doskonale kontrolowany przez kierowcę. Auto robi dokładnie to co chcesz.

Wspominano, że M2 to jest piękny powrót do korzeni BMW.
Zgadzam się.

To był jeden z przyjemniejszych weekendów samochodowych :)
Wiecie dlaczego radość z jazdy? Bo uśmiech nigdy nie zejdzie Wam z twarzy jeżdżąc tym samochodem. Uwierzcie :)

Za: Beauty of Cars

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Video

Seat Ibiza PL [Walkaround]
Nowy Seat Ibiza - mieszczuch z klasą
Skoda Citigo Walkaround
Citigo - prawie idealne auto do miasta
Toyota C-HR 2017 Walkaround
Pierwsze oględziny nowej toyoty C-HR
Renault Clio 2016 Walkaround
Kilka ujęć nowego Clio
Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro
Honda Civic X generacji

Testy aut nowych

Test: Eclipse Cross - Stary duch w nowej odsłonie

Mitsubishi Eclipse - sportowe czteromiejscowe Coupe produkowane od 1989 do 2011, które doczekało się czterech generacji. Czy w SUV-ie Eclipse Cross zachował się duch i charakter tamtych lat?

Więcej…

Testy aut używanych

Test używanych: Mazda 3 BL 2009 - 2013Mazda 3 (oznaczenie kodowe BL) miałe swój rynkowy debiut w 2009 roku. Od strony technicznej jest to dość zbliżone auto do „3” poprzedniej generacji. Stylistycznie też jet to raczej ewolucja niż rewolucja. Coś jak kolejna generacja VW Golfa. W każdym razie auto nawet dziś, osiem lat po premierze wygląda nowocześnie.

Więcej…

Aktualności i opinie

44 lata kultowego "Malczana"

Maluch, Malaczan, Żelazko, Fiat 126p. Dziś swoje czterdzieste czwarte urodziny w polskiej historii motoryzacji obchodzi ten mały bolid.

Więcej…

© 2015 Napędzani Benzyną by PUSHMEDIA.. Designed By AGETHEMES
Konfiguracja i administracja Pushmedia.pl
Free Joomla! templates by AgeThemes