458 Italia czeka na Ciebie wszędzie

Chcecie mieć urwaną głowę? Auto, które chce Was zabić? Które na każdym zakręcie kombinuje jak skrócić Wasz nieszczęsny żywot?

Italia jest dla Was. Tym autem po prostu nie da się jeździć spokojnie. Nawet niskie prędkości prowokują do wysokich obrotów i każde naciśnięcie gazu powoduje eksplozję mózgu. Italia to surowa moc. Nie ma tutaj kompromisów. Kierownica "prawie" jak F1 z przełącznikiem, który kusi napisem "Race". To jednak było zbyt niebezpieczne na zwykłe drogi. Tryb Sport wystarczał w zupełności. Brak przyczepności robił swoje. Każdy bieg sprawiał, że auto tańczyło i migały wszystkie kontrolki od trakcji i stabilizacji auta. Dźwięk... W tym aucie radio jest niepotrzebne. Silnik, który znajduje się zaraz za Tobą tworzy koncert, którym dyrygujesz każdą nogą i każdą ręką, zmieniając biegi w górę i w dół. To auto to brutal. Skurwiel. Symfonia dźwięku. Istota motoryzacji.

Za: Beauty of Cars

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Video

Seat Ibiza PL [Walkaround]
Nowy Seat Ibiza - mieszczuch z klasą
Skoda Citigo Walkaround
Citigo - prawie idealne auto do miasta
Toyota C-HR 2017 Walkaround
Pierwsze oględziny nowej toyoty C-HR
Renault Clio 2016 Walkaround
Kilka ujęć nowego Clio
Audi A4 Avant 2.0 TFSI Quattro
Honda Civic X generacji

Testy aut nowych

Suzuki SX4 Scross 1.0 Boosterjet Premium

Pierwsza generacja SX4 była jakby czymś pomiędzy obecnymi kompaktowymi crossoverami a nieco mniejszymi pojazdami zbudowanymi na bazie aut klasy B. Obecna generacja SX4 ma w nazwie dodatkowo Scross – jakby dla podkreślenia swojej uniwersalności oraz zaakcentowania że mamy do czynienia z większym autem niż poprzednia generacja.

Więcej…

Testy aut używanych

Test używanych: Mazda 3 BL 2009 - 2013Mazda 3 (oznaczenie kodowe BL) miałe swój rynkowy debiut w 2009 roku. Od strony technicznej jest to dość zbliżone auto do „3” poprzedniej generacji. Stylistycznie też jet to raczej ewolucja niż rewolucja. Coś jak kolejna generacja VW Golfa. W każdym razie auto nawet dziś, osiem lat po premierze wygląda nowocześnie.

Więcej…

Aktualności i opinie

Ostatnie zmiany w przepisach prawa dot. nowych zasad przeglądów technicznych

13 listopada 2017 r. weszły w życie nowe przepisy ws. przeglądów technicznych samochodów. Działania z założenia miały ograniczyć turystykę przeglądową, a w efekcie sprawić, że na drogach będą jeździć sprawniejsze i nowsze samochody.

Skutki nowych przepisów mogą wyjątkowo dotkliwie odczuć posiadacze starszych samochodów oraz handlarze aut używanych. Zmian na pewno nie muszą obawiać się właściciele aut nowych bądź kilkuletnich, którzy dbają o auto i naprawiają usterki, zamiast je kamuflować.

Więcej…

© 2015 Napędzani Benzyną by PUSHMEDIA.. Designed By AGETHEMES
Konfiguracja i administracja Pushmedia.pl
Free Joomla! templates by AgeThemes